Už jen pár dnů

16. června 2015 v 17:40 | Deny... |  Deník
Ahoj všichni. Už za pár dnů tu máme prázdniny, opravdu to rychle uteklo. Neskutečně moc se těším, dva měsíce prázdnin. A už je to konečně tady. Za tu dobu, co jsem tu nebyla se toho opět hodně událo... Ve škole už máme napsané všechny čtvrtletky. A překvapivě se všechny povedly (na konci roku je mám většinou nejhorší). Vypadá to, že budu mít samé jedničky (#šprt#level 9999). Také jsme se fotili. Příjde mi, že se vždycky fotíme jako poslední. všechny školy fotky už dávno mají, jen my jsme se fotili miulý týden. Fotky už mám i doma. Jsou docela povedené, jen trošku "přeretušované" aneb všichni vypadáme jak masky. Teď už to je ve škole pohoda, vybíráme učebnice, slepujeme časopisy, roznášíme a rovnáme knížky.


Už příští čtvrtek odlétám na Krétu, tudíž budete bez článků (jako byste už teď nebyli). A celkově o prázdninách nebudou asi žádné články, uvidím, jak to bude s časem. Už definitivně plánuju přesun na blogspot. Blog přesunu v září, už teď makám na adrese a na designu, snad to bude fajn. Také blog neplánuju tajit, takže se tam možná objeví moje fotky. Adresu vám samozřejmě také dám. Doufám, že mě vám to moc nebude vadit, že mě budete nadále podporovat i na blogspotu.

V mém životě je hodně nových věcí. Nechala jsem si udělat gelový nehty. Už mi tedy odrustají, mám je skoro tři týdny. ALe plánuji si je udělat i na dovolenou. Také tento pátek pojedeme do Primarku. Konečně! Doufám, že tam nakoupím spoustu nových věcí. Pak jsem i zhubla. Přesně tři kila. Ale za hrozně krátkou dobu, už jsem zjistila, proč mi nic nepomáhá. Jím hrozně moc pečiva, poslední dobou jím tedy jenom bílé, což je zlo samo o sobě. Ale i když jím tmavé pečivo, tak ho jim po velkých porcích. Teď když jím pečivo jenom dopoledne, a to myslím v době svačiny, tak je to ok. Dřív jsem přišla domů a narvala do sebe tři rohlíky, nejlépe namazané medem nebo nutelou. A pak, světe, div se! Když jsem to omezila, během pár dnů (asi 10) mám tři kila dole. Prostě borec! A ne, fakt nehladovím, jím pořád, akorát ne pečivo. Třeba za chvíli mě čeká večeře-těstovinový salát.

Ještě bych se ráda vyjádřila k smrti blogerky K. Víte, každý někdy umře, je jen otázka, jak a kdy. Vlatně právě teď, když píšu tento článek, nebo když tento článek čtete, někdo umře. A nejspíš se ani nedozvíme kdo, protože nám to bude jedno. Takže proč dělat takové halo? Jo, vlastně ji nevlastní tatínek zneužíval. Jistě to byla velmi silná blogerka, ale ne až tak silná, aby to přežila... nebo spíš tak silná, že se dokázala i zabít. Je mi to líto, samozřejmě. Ale myslím, že není potřeba to více rozmazávat. Zkrátka, umřel mi děda, psalo se o tom? Teď umře novorozeně, píše se o tom? Umře dlouho týraná matka, píše se o tom? Jo někdy jo, někdy ne. Myslím, že stačí, když o tom udělala reportáž Nova. Je hezké, že vám je blogerky líto, ale už ji nepomůžete. Takže už to asi stačí. Smrt patří k životu, nemusíme z toho dělat nic velkého. (hates tři dva jedna...)

Jak se těšíte na prázdniny, co vám vychází na vysvědčení, a jaký máte názor vy, na smrt blogerky?
Mějte se krásně, ahoj! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tez | Web | 16. června 2015 v 20:14 | Reagovat

Chtěla jsem napsat článek se stejným nadpisem, ale vybodla jsem se na to. :D (Jo, tos potřebovala nutně vědět.)

Pokud nepodělám zítřejší písemku z fyziky, taky to vypadá na samý. Tlesk, tlesk.

Dneska jsem si taky přinesla fotky z focení ve škole a náhodou na nich nevypadám špatně. :O To už je druhý rok, co se sama sobě na školních fotkách líbím. A já se sama sobě na fotkách obvykle opravdu nelíbím.

Gratuluju ke třem kilům dole. Já přibrala. Asi půl kila nebo kolik, takže teď je ze mě tlusťoch a musím držet hladovky. #justkidding

Od přechodu na blogspot jsem jaksi upustila. Netvrdím, že se tam nikdy nepřesunu, ale teď to v plánu nemám. Také jsem přemýšlela nad anonymitou na blogu. Zatím nic měnit nebudu, ještě si to potřebuju rozmyslet. :) Nechci udělat něco, čeho bych později litovala a co by mohlo vést ke zrušení blogu.

Na tu smrt blogerky mám naprosto stejný názor. Nenapsala bych to líp. Každý den umírají tisíce lidí a taky neplačeme za každého. Neříkám, že bych nebyla ráda, kdybych jí mohla pomoct a už vážně ne, že bych jí tu smrt přála. Jistě, taky je mi to líto, ale ten humbuk kolem toho mi přijde přehnaný. Všichni se tváří, jako by to byla jejich sestra, jako by ji znali celý život. Ale neznali. Kdyby se ten článek neobjevil na hlavní stránce blogu, spousty z těch lidí by o její smrti vůbec nevěděly. Nevím, přijde mi, že to lidi moc prožívají. Nebo lítost jen rádi hrajou. (Kdyžtak nás budou hejtovat obě. :D)

2 scholarship essay | E-mail | Web | 2. listopadu 2016 v 9:27 | Reagovat

The scholarship essay writing service is given possibilities for creating the writing papers to the college students. You can get all types of information from our writing company

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama