Červen 2015

Je čas posunout se dál...

22. června 2015 v 17:54 | Deny...
Ahoj. Asi jste si všimli, že jsem přesunula blog. Je mi líto, že jsem vám to už dřív (respektive včera) neobjasnila. Každopádně jsem se na to už dlouho předtím připravovala. V pár článcích jste se o tom i mohli dočíst. Ovšem můj přesun jsem plánovala až na září. Jenže... to je právě to. V září toho budu mít možná hodně, možná málo. Nevím jak to bude, také plánuji založit nové spolupráce, což by s úplně novým blogem vůbec nešlo. Tak jsem se rozhodla, že blog přesunu už teď. Nejspíše tam moc článků zatím nebude. O prázdninách, jak určitě víte, moc články nepíšu. Jinak nic nehodlám měnit. Na novém blogu najdete opět recenze, fotky, nějaké články se zamyšlením a také deník. Uvidíme, jestli články nadále budu rozšiřovat. Vaše blogy budu samozřejmě sledovat i dál, a doufám, že i vy mě.
Důvod přesunutí je... hlavně jsem chtěla mít trošku víc profesionální blog, víc možností a tak dále. :) Navíc, uznejte sami, tadle adresa je fakt příšerná :D deny-paradise -,- :D

Adresa nového blogu je:

http://denyii.blogspot.cz/


Jen další člověk na seznamu...

19. června 2015 v 20:23 | Deny... |  Deník
Věřím, že všichni jste o smrti bloggerky K. slyšeli. Většina z vás určitě četla články na hlavní stránce blog.cz. Takže předpokládám, že odkaz na její srdcervoucí příběh vám dávat nemusím (Kdo hledá, najde!). I když je to smutné a samozřejmě tragické, pořád nechápu, proč se to pořád řeší. Víte, už jsem to psala, ví to každý, i vy, každý den někdo umře, a naopak se každý den někdo narodí. Koloběh života. Také vám všem musí být jasné, v jakém světě žijeme. Týrání dětí, znásilňování, okrádání, nedej bože, polévání kyselinami, vše na běžném pořádku, u nás, i ve světě. Tak, prosím vás, jak se ještě můžete divit a být překvapení, že nějaké děvče zneužíval její nevlastní otec. To jste celou dobu měli zavřené oči? Nesledujete zprávy, internet? Pokud ne, tak, ano, opravdu se to děje!

Ostrov lhářů

18. června 2015 v 17:04 | Deny... |  Recenze
Název: Ostrov lhářů
Originál: We were liars
Autor: E.Loskhartová (pseudonym)
Rok vydání: 2015
Počet stran: 264
Nakladatelství: Host

Děkuji nakladatelství Host za poskytnutí e-knihy.


Emily Jenkins se narodila v New Yorku, vystudovala anglickou literaturu na Kolumbijské univerzitě, nyní učí tvůrčí psaní a je spisovatelkou na plný úvazek. Napsala několik young adult románů. Dostala se také do finále National Book Award v kategorii young adult literatury. Pod jménem Emily Jenkins publikuje knihy pro děti. Její nejnovější kniha Ostrov Lhářů (2014) se stala bestsellerem New York Times.

Už jen pár dnů

16. června 2015 v 17:40 | Deny... |  Deník
Ahoj všichni. Už za pár dnů tu máme prázdniny, opravdu to rychle uteklo. Neskutečně moc se těším, dva měsíce prázdnin. A už je to konečně tady. Za tu dobu, co jsem tu nebyla se toho opět hodně událo... Ve škole už máme napsané všechny čtvrtletky. A překvapivě se všechny povedly (na konci roku je mám většinou nejhorší). Vypadá to, že budu mít samé jedničky (#šprt#level 9999). Také jsme se fotili. Příjde mi, že se vždycky fotíme jako poslední. všechny školy fotky už dávno mají, jen my jsme se fotili miulý týden. Fotky už mám i doma. Jsou docela povedené, jen trošku "přeretušované" aneb všichni vypadáme jak masky. Teď už to je ve škole pohoda, vybíráme učebnice, slepujeme časopisy, roznášíme a rovnáme knížky.

Erebos-počítačová hra, která vás sleduje

4. června 2015 v 17:15 | Deny... |  Recenze
Název: Erebos (počítačová hra, která tě sleduje)
Originál: Erebos
Autor: Ursula Poznanski
Rok vydání: 2010
Počet stran: 320
Nakladatelství: Fragment
Za e-knihu děkuji nakladatelství knihcentrum.cz


Ursula Poznanski se narodila 30. října 1968 ve Vídni. Po dokončení střední školy studovala japanistiku, žurnalistiku, právo a divadelní vědu. Po knížkách prvního čtení, kriminálkách pro děti a jednom milostném románu pro teenagery přichází její první thriller - Erebos.