Květen

3. května 2015 v 10:35 | Deny... |  Deník
Ahoj. Máme tu už květen a já pořád nemám moc čas. Ok, mám, ale ten čas věnuji spíše kamarádům, než blogu. Deníček vám slibuji už pěkně dlouho, tak je konečně tady. Jako obvykle začnu školou. Čtvrtletní práce mám napsané. Nevím, jak je to u vás, ale my vždy píšeme z češtiny, matiky, angličtiny a druhého jazyka-u mě ruština. Většinu mám na výbornou, akorát matiku nám ještě neopravila. Doufám, že se teď ve škole dostaneme do takového nic nedělajícího období. I když je pravda, že mi v té škole stejně moc nenaděláme.Abyste věděli, chodím na hokejovou základní školu, což vlastně znamená, že tam chodí hlavně kluci hokejisti (ale jsou tam i jiní), kteří mají tréninky udělané spolu s rozvrhem. Tudíž jsme jako ta "hokejovka" dostali asi 30 lístků na hokej. A protože nemůže jet celá škola, vždy se vybralo pár lidí, kteří pojedou. No… já jedu! Juhuu. Jedeme na Kanadu a Rakousko, tak jsme se rozhodli fandit Kanadě.

Ve čtvrtek jsem byla na čarodkách. Naše parta ze skupiny se dohodla, že půjdeme všichni spolu. Nakonec A. brala i svého kluka, B. si tam pořád odbíhala za svými kamarády, J. a M. tam chtěli ulovit nějakého kluka, já jsem se tam bavila tak nějak se všema. A nakonec se k nám připojila i V. Bylo to dobré, sice jsme tam chodili sem a tam, ale myslím, že jsme si to přece jen užili.

Už před docela dlouhou dobou jsme se také s touto partou dohodli, že pojedeme do Prahy na nákupy. Vymysleli jsme to na sobotu. A na cestu s námi jel i kluk, kterého jsme poznali dva dny předem. Jeli jsme nejdříve autobusem na Černý most a poté metrem do Palladia. Asi jsem si toho nakoupila nejvíc, ale určitě jsme si to všichni užili, teda až na toho kluka-ten byl chudák nešťastný, ale on sám chtěl hrozně moc jet. Také jsme si všichni koupili stejné klučičí triko z New Yorker.

Když jsem psal minulý rok článek s květnem, nevím, jak jsem přišla na to, že do prázdnin zbývá jenom měsíc. Asi jsem to měla nějaké posunuté. Každopádně…UŽ ZA DVA MĚSÍCE PRÁZDNINY! Přijde mi, že jsem jediný člověk, který to tak prožívá. Prázdniny už mám celé naplánované, také, co jiného ode mě čekat. Hned na vysvědčení odlétám na dovolenou. Opět do Řecka, tentokrát na ostrov Kréta. Po krásný dvanácti dnů slunění a papání se opět vracím sem, do Čech. A asi po týdnu odjíždím na taneční soustředění. A 8. Srpna (myslím) odjíždím na 18 dní na tábor. Takže moc místa se tam nenajde.

No už ani nevím, co jsem vám všechno chtěla povědět. Mám se opravdu fajn, užívám si života a žiju. Tak se mějte krásně, a také si užívejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Britt | Web | 3. května 2015 v 10:48 | Reagovat

Máš hezky naplánované prázdniny :), já jsem si je zatím vůbec nenaplánovala, takže ještě nevím co budu dělat :)

2 Scribbler | Web | 4. května 2015 v 19:46 | Reagovat

Je super, že jdete na hokej, já budu koukat doma u televize. Na prázdniny máš super plány. Jinak, ve škole teď toho mám taky hodně, ale chtěla jsem se zeptat, jestli jdeš na Svět knihy?

3 paja-writes | Web | 5. května 2015 v 15:01 | Reagovat

Super, myslím, žes to napsala celkem... přehledně :D. Líbí se mi, jak dáváš pod obrázky zdroje :D.
Já prázdniny naplánované nemám......
hokej nesleduji......
ale super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama