30 questions challenge | 15. Něco, co tě naštve

5. května 2015 v 19:16 | Deny... |  30 questions challenge
Naštvaní jsme skoro pořád, ať už za to může kdokoliv, cokoliv, pořád jsme naštvaní. Samozřejmě se v našem životě najdou záblesky smíchu a radosti, ale většinou převažuje ta stinná stránka. Každého z nás naštve hodně věcí, takže k dnešnímu článku napíšu věci, situace, které naštvou mě.

Konec
Nemůžu si pomoct, ale prostě nemám ráda konce. Mluvím samozřejmě o knížkách a filmech. I když samozřejmě konce v životě také nemám ráda. U filmů mě naštve, když není konec podle mých představ. A když je moc otevřený, sice je pěkné, že si můžu zbytek domyslet podle sebe, ale i tak bych chtěla vědět, jak to doopravdy skončí, co bude dál. A poté mě štvou až moc sladké konce. To pak mám chuť skočit z mostu, protože to, co oni jsou schopni naplácat do filmu je jedna velká blbost.

U knihy je to jiné, tam jsem zase naštvaná, když už knihu dočtu. Chtěla bych vědět, co ještě bude dál, ale ono už to nejde. Takže pak čtu určitě knihy několikrát a pořád jsem naštvaná, že to skončilo, tak jak skončilo.


Lhaní
Nemám to ráda. A štve mě to. Sice já taky lžu, a to někdy fakt hodně. Ale i tak mě to u druhých štve. A ještě když už vím pravdu, to je to pak ještě horší, protože víte, že vám on/ona lže přímo do očí.

Když mi někdo šahá na vlasy
Fakt to nemám ráda. Chvíli je to sice super, ale pak mě to začne štvát. Takže jsem na všechny okolo hrozně nepříjemná.

Když někdo nepíše smajlíky
Nemám to ráda, sama jich píšu několik a on mi odpoví bez smajlíka. Chápete to? Prostě to je hrozný, pak mám pocit, jakoby byl na mě naštvaný.

Asi jsem divná, ale nic jiného nemůžu vymyslet. Ale štve mě hodně věcí, jen si na žádné nemůžu vzpomenout. Mějte se krásně, pa. Deny ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Heaven | E-mail | Web | 10. května 2015 v 15:05 | Reagovat

Sahání na vlasy taky bytostně nesnáším! Mně se strašně rychle mastí vlasy a ještě na ně začně sahat někdo se špinavýma rukama... jen to ne.
To poslední taky nemám ráda. To pak člověk neví, na čem je. I když přes chat nikdy nevíš, jak osoba na druhém konci skutečně reaguje :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama