Věřím...

13. dubna 2015 v 18:45 | Deny... |  Fotky
Ahoj všichni. (připadám si jako Teri Blitzen) Všechno je fajn, tedy aspoň věřím, že je. Je mi divně. Nevím proč, nevím jak. Prostě je. Krom toho se mám fakt fajn, na živu mě udržuje myšlenka, že brzy příjde léto. Zjistila jsem, že žiju víc budoucností než přítomností. Určitě jste si všimli, jak všechno půl roku předem plánuju. Možná, že to je špatně. Nebo taky ne. Ok, opravdu se mám skvěle. Léto je za dveřmi, já jsem pořád venku. Chtěla bych spoustu nových věcí, nechci psát písemky, jsem zamilovaná, pořád cvičím, chci k moři, chci na tábor, chci na soustředění. Je toho hodně. Asi jsem fakt náročný člověk. A to bych řekla, že ty, co mě neznají, si myslí, že jsem skromná. Zjistila jsem, že si o mně hodně lidí myslí pravý opak než ve skutečnosti. Což je na jednu stranu úžasné, na druhou děsné.


Hrabu se myšlenkami a píšu jedno přes druhé. Také dlouhé věty, co to znamená? Ano, určitě tam mám chyby, a ne, radši mi to nepište. Dneska jsme psali čtvrtletku z češtiny, sice to na čárky nebylo, ale i tak si myslim, že tam budu mít chyby. Zítra píšem z ruštiny, moc jsem se to neučila, spoléhám na své neobjevené schopnosti.
Nadpis článku je fakt debilní. Ani nevím, čemu vlastně věřím. Možná ničemu, možná všemu. Všechno je to hrozně zamotané, ach jo. Ale nemyslete si, že mám nějakou pochmurnou náladu, to fakt ne, já se mám skvěle. To jen tak přemítám.
Dneska mi přišla knížka. Bez naděje od Colen Hooverové. Už jednou mi přišla, ale zničená, tak mi poslali jinou. Moc se na ni těším, akorát jsem časově vytížená, a na všechno hrozně líná. Mám novou e-knihu k recenzi a je fakt bomba. Ještě ji ti tedy nemám přečtenou, ale zatím se mi fakt hodně líbí. Zjistila jsem, že můžu číst úplně všechno. Ještě jsem snad nenarazila na knihu, která se mi nelíbila. Také čtu knihu o focení, je super. A musím na ní napsat recenzi, jsem zvědavá, co tam budu psát.

Poslední dobou vůbec nefotím, pořád jen na chalupě. Věřím, že vás skoro stejné fotky unavují. Takže pokud mi do toho ve čtvrtek nic nevleze. Plánuji jít fotit. Jéj, ano do města. Ještě nevím kam, ale někam určitě půjdu.
Tak jo. Mějte se krásně. Usmívejte se. Žijte z přítomného okamžiku. Ne tak, jako já-budoucností. Deny :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tez | Web | 13. dubna 2015 v 20:46 | Reagovat

Přijde mi, že čím dál víc lidí se zabývá tím, jak vlastně žije a někteří pak zapomínají opravdu žít. Upřímně, ja nevím, čím žiju. Minulostí? Přítomností? Budoucností? Nebo ve snech? Asi od každýho trochu a víš co? Vyhovuje mi to. Občas přemýšlím nad tím, co bylo a jaké to bylo. Někdy si naplno vychutnávám to, co je teď a na nic jiného nemyslím. Jindy dumám nad tím, co asi bude. A někdy mě zkrátka nebaví žít teď a tady, a tak žiju jinde, třeba jako jiný člověk. Neřeš to, jak žiješ. Pokud se ti tak žije dobře, není co řešit. To je můj názor. :)

Taky se teď mám fajn (zaklepáno). Miluju kytky a konečně nějaké kvetou. Už jen díky tomu se cítím líp. Taky jsem teď několikrát byla venku s jednou mojí kamarádkou a jejím psem. Kdykoli můžu, jdu ven. Možná ve mně příroda vyvolává jakousi harmonii a já se tak cítím lépe. Maybe.

Já nevím, ale přišlo mi, žes tady chyby neměla. Hodně jsem se tedy tentokrát soustředila na obsah, ale vážně, neskutečně ses zlepšila a písemka dopadne určitě na výbornou. :) My ve středu píšeme čtvrtletku z matiky a já se na to ještě ani nekoukla. Možná bych měla. Nebo budu spoléhat na své logické úvahy. :D

Mě tvoje fotky nenudí, ale až mi vyfotíš toho jednorožce... Jó, to se ti budu klanět.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama