Duben 2015

Ohnivý ostrov

29. dubna 2015 v 19:00 | Deny... |  Recenze
Název: Ohnivý ostrov
Originál: Ember island
Autor: Kimberley Freeman
Rok vydání: 2014
Počet stran: 328
Nakladatelství: Allpres


Za e-knihu děkuji palmknihy.czBezděz, plus měsíc

27. dubna 2015 v 19:02 | Deny...
Ahoj všichni. Minulou středu jsme měli v rámci nějakého programu exkurzi zdarma do Bělé pod Bězdezem, kde jsme navštívili sklárnu. Bylo to docela zajímavé. A poté jsme se šli podívat na Bezděz. Měli jsme hrozně ošklivo, takže cestou nahoru jsme se všichni potili, pak jsme vylezli a mohli jsme umrznout. Toť o celém výletu. Samozřejmě, hned jak jsme přijeli ke škole, oteplilo se asi tak o sto stupňů a bylo neuvěřitelné vedro-zákon schválnosti. Rozhodla jsem se, že si vezmu foťák a ten Bezděz zase nafotím. Fotek mám málo, bylo ošklivo, pomalu na rukavice. Tak jsem byla ráda, že jsem vyfotila aspoň něco.
Jednoho dne...si tak jdu na záchod, kouknu z okna nad záchodem...tam krásný srpek měsíce. To bych nebyla já, abych nezačala rvát stativ na záchod, s tím, že du ten měsíc vyfotit. Nakonec jsem to zvládla bez stativu. Fotila jsem teleobjektivem, ale pořád to nestačilo, tudíž jsem to musela v počítači vyříznout. I tak bych řekla, že na první pokus je to dobrá fotka.

Tady bylo zatím docela hezky.

Březnový brandnooz box

24. dubna 2015 v 15:06 | Deny... |  Recenze
Věřím, že všichni z nás už o brandnooz boxu slyšeli. Můžete jej vidět na krásná.cz i na blogách a youtube kanálech. Jedná se o box s jídlem, v hodnotě 330kč. Já jsem si tento box také zakoupila, tak přináším recenzi.

There are many reasons to be happy

22. dubna 2015 v 19:22 | Deny... |  Fotky
Ahojky všichni. Moc vás zanedbávám, vím to. Do diáře si vždy napíšu, kdy vydám článek a pak to stejně nedodržím, jsem to ale nepořádnice! Ale opravdu, hodně mě to mrzí. No nedá se nic dělat, času je málo, já jsem líná, já mám jiné povynosti a já se mám fajn. Za poslední dobou se toho hodně událo, ale to vám všechno povím až v deníčku. Jen dneska jsme byli na Bezdězu (škoda, že jsem tam byla v létě). Měla jsem sebou foťák, ale bylo šíleně ošklivo. No hned jak jsme přijeli ke škole, tak se to samozřejmě vybralo -,-. Zákon schválnosti.
Zítra bychom měli psát čtvrtletku z matiky, zrovna nejdu do školy, takže si ji napíšu nejspíš v pátek. Ale doufám, že ji učitelka přeloží až na pondělí, protože zítra nás nejde do školy asi deset, což uznejte sami se nevyplatí psát.
Dneska přidávám fotky, původně měli vyjít včera, ale jsem nepořádnice, takže je uvidíte až dnes. Fotky z Bezdězu snd uvidíte příště.
Opět to není moje kočka, sice naše je hodně podobná, ale není to ona.

Hrej hráčem-Emma Hart

16. dubna 2015 v 17:38 | Deny... |  Recenze
Název: Hrej hráčem
Originál: Love game
Autor: Emma Hart
Série: The game (1.)
Počet stran: 248
Nakladatelství: Galatea

O autorce: Emma Hart je současná autorka romantických knížek. Ráda píše o kouzelných věcech, polibcích a všem, co se hodí do jejích příběhů. Musí v nich povinně vystupovat sarkastické a vtipné postavy a stejně tak i sexy chlapi.

Věřím...

13. dubna 2015 v 18:45 | Deny... |  Fotky
Ahoj všichni. (připadám si jako Teri Blitzen) Všechno je fajn, tedy aspoň věřím, že je. Je mi divně. Nevím proč, nevím jak. Prostě je. Krom toho se mám fakt fajn, na živu mě udržuje myšlenka, že brzy příjde léto. Zjistila jsem, že žiju víc budoucností než přítomností. Určitě jste si všimli, jak všechno půl roku předem plánuju. Možná, že to je špatně. Nebo taky ne. Ok, opravdu se mám skvěle. Léto je za dveřmi, já jsem pořád venku. Chtěla bych spoustu nových věcí, nechci psát písemky, jsem zamilovaná, pořád cvičím, chci k moři, chci na tábor, chci na soustředění. Je toho hodně. Asi jsem fakt náročný člověk. A to bych řekla, že ty, co mě neznají, si myslí, že jsem skromná. Zjistila jsem, že si o mně hodně lidí myslí pravý opak než ve skutečnosti. Což je na jednu stranu úžasné, na druhou děsné.

7.4.2015

7. dubna 2015 v 10:52 | Deny... |  Deník
Ahoj všichni. Jak se máte? Máme tady den po velikonocích, tak doufám, že si můžete sednout na zadek bez toho, aby vás to bolelo. Dneska nejdu do školy, protože jedeme na exkurzi do Neratovic. Takže mám vlastně prodloužené prázdniny. Ve škole už začínáme psát velké písemky. Zítra mě čeká angličtina, kterou snad úspěšně zvládnu. A pak čeština, matika a ruština. Tady zatím datum nevím.