Únor 2015

Košišky

27. února 2015 v 15:52 | deny... |  Fotky
Ahojte! Jak se máte? Já docela ok, poslední dobou jsem naladěná na dobrou vlnu, takže si vše na sto procent užívám (i když to někdy nevypadá). Možná, že už je to tím, že je konec února, všechno rychle ubíhá a tak. Už pěkně dlouho jsem neměla, takové to deprimující období. Za což jsem fakt ráda, protože to je někdy hrozný. V neděli jedu na ten lyžák, tak to tu budete muset zvládnout bez článků.
Mohli jste si všimnout, že v menu; nebo jednoduše pod tímto článkem; přibyl nový článek s Knižní výzvou 2015. Článek nelze okomentovat. Je to spíš takové shrnutí těch knížek, které jsem přečetla. Tudíž nevidím důvod, proč to komentovat, pokud vás to zajímá, odkaz máte tady v článku i v menu.
Dneska to budou košišky (nepříjde vám to roztomilý?), kočičky. Doufám, že se fotky budou líbit.
-Jinak ani jedna kočka na fotce není moje, a ne, fakt nevim proč už konečně nevyfotím ty moje dvě zlatíčka.Knížní výzva 2015

27. února 2015 v 15:20 | Deny...
Ahojky, jak už asi všichni víte, za tento rok jsem si dala cíl přečíst 50 knih. Beru to jako takovou výzvu, ale přímo žádného takového "projektu/výzvy" se oficiálně neúčastním. Jen jsem si prostě řekla, že by bylo fajn přečíst 50 knih za rok. A tak jsem se rozhodla, že přečtené knihy dám i sem na blog.

30 questions challenge | 14. 50 faktů o mně

25. února 2015 v 15:42 | deny... |  30 questions challenge
Ahojky všichni. Jak se máte? Dneska mi konečně přišla e-kniha, takže co nevidět v menu přibyde kolonka spolupráce, až knížku dočtu, můžete očekávat nějakou suprčupr recenzi. Zítra máme jenom čtyři hodiny, tkaže si dám odpočinkový den. Dobalím věci na lyžák a poté asi pojedeme na nákup. Včera to byl měsíc, co jsem se rozhodla žít zdravě. Všechno jídlo co sním si zapisuji, dodržuju pitný režim, každý den cvičím s Jillian a tky se vedu fit deník. Dneska to je také týden, co jsem znovu zkusila nejíst sladké, docela se daří, akorát dneska byla ve školní jídelně žemlovka, sice jsem si ten cukr dala pryč, ale i tak jsem to asi porušila. Každopádně to sladké budu omezovat až do této neděli, pak jedu na lyžák. Článek je opět k projektu, už jsem skoro v půlce. Tak jdeme na ty fakty. Pokoušela jsem se psát takové ty zajímavější fakty, ne to, kolik mi je atd. Doufám, že máme aspoň něco společného.

-nějaké random obrázky- wehearit.com

1. Toto je třetí článek s fakty

2. Blog mám už víc jak půl roku

3. Lituju některých názvů rubrik, ale už se mi to nechce měnit

4. Někdy mě štve, že název blogu je deny-paradise. Fakt nevím, co jsem v tu dobu dělala, protože takový název-to je fakt hrůza

Risk?

22. února 2015 v 18:03 | deny... |  Recenze
Název: Vzestup magnáta-Risk
Originál: Rise of a Merchant Prince
Autor: Raymond E. Feist
Série: Hadí sága (3)
Žánr: Sci-fi a fantasy-romány
Počet stran: 240
Nakladatelství: Wales
Překlad: Robert Čapek

Anotace: Příběh Erika von Darkmoor a Ruperta Averyho pokračuje. Rup hodlá uskutečnit své předsevzetí, zrozené během výpravy na Novindus, a stát se nejbohatším mužem v království. První část jeho plánu, svatba s dcerou obchodníka Grindla, kterého potkali během útěku z Ravensburgu, se mu opravdu podaří, nicméně vzápětí zjišťuje, že cesta mezi podnikatelskou elitou nebude nikterak přímočará…
zdroj:databazeknih.cz

Something new

20. února 2015 v 15:41 | deny... |  Deník
Ahoj. Jak se máte? V poslední době jsem nepřidávala skoro žádné samotné deníčky. Trochu to je i tím, že ne všechny tyto články baví. Samotný deníček tu byl už před měsícem. Tak dneska si to všechno shrneme. Pokusím se jít systematicky, abych nepřeskakovala sem a tam (stejně se mi to nepodaří).

Kač, kač

16. února 2015 v 17:02 | deny... |  Fotky
Ahojky všichni. Tak po týdnu jarních práznin už musím zase do školy. Ach jo. Naštěstí tu máme docela pěkné počasí, takže ten výhled z oken je fakt k nezaplacení. Co se týče prázdnin, moc sem si je užila. Měla jsem je hodně nabité, takže jsem se vůbec nenudila. V neděli jsem se dohodnuli s tetou a strejdou, že pojedeme na výlet. Nakonec jsme se schodli, že se stavíme jenom do nedalekohé mlýnu Bučice (nejspíš neznáte) a uděláme si takovou procházku. Nakonec jsme ušli asi 2km tam a zpátky, což je docela dobrý, jelikož s náma šla i skoro 3 letá holčička. Podívali jsme se na pár zvířátek u mlýna a šli zase zpátky k autům. Výlet byl fajn, sice to tam už znám jako svý boty, ale aspoň mám nějaké nové fotky. Fotek mám hodně, tak je rozdělím podle toho, co na nich je. Dneska to budou kachny. A prosím nějaké rady, co zlepšit! Když uvidím jenom "pěkné, hezké atd." tak snad nikdy nic nezlepším. A neříkejte, že není co zlepšovat, vždycky je co zlepšovat.


30 questions challenge | 13. Proč píšeš svůj web?

12. února 2015 v 15:44 | deny... |  30 questions challenge
Proč píšu blog? Já vlastně ani nevím, k blogu mě navedla kamarádka, mně se to zalíbilo, a tak vznik můj první blog.

Lítám vzduchem

9. února 2015 v 19:23 | deny... |  Fotky
Ahojky všichni. Tak od dneška nášemu městu (a ještě asi nějakým dalším městům) začali jarní prázdniny. Docela nezávidím těm, co chodí do školy-jo musela jsem si rejpnout. Ale zas takový výhra to není, protože za chvíli to už bude za náma. Dnešní nadpis článku zní trošku podivně. A ne, nepořídila jsem si nějaký super triskáč ani letající boty ani nechci mluvit o snech, fantasii atd. Vánoce už byly, co jsem dostala už taky víte, ale myslím, že jsem vám neříkala, co dostal můj táta. A ne, nebudu vám tu vykladát dárky všech členů z rodiny. Jen můj táta prostě musel mít vrtulník, a tak ho od mamky nakonec dostal. A jelikož někdy před dvouma týdnama nefoukal skoro žádný vítr, tak se sním šel konečně projít ven (respektive na chalupě na zahradu) a já jakože "fotografka rodiny" jsem šla sním a nafotila ve vzuchu pár povedených fotek. A protože je škoda jen tak nechávat fotky nezveřejněné ve složce v počítači, rozhodla jsem se vám sem dát takovou malou ukázku.
Už vidím, jak všichni jásáte!

Teď mě napadlo, doufám, že jste si nikdo nemyslel, že to je normální vrtulník v opravdické velikosti. Toto je jen ten na ovládání. :D

Jedna volba

5. února 2015 v 16:46 | deny... |  Recenze
Název: Divergence
Originál: Divergent
Autor: Veronica Rothová
Žánr: Sci-fi a fantasy-romány
Počet stran: 344
Nakladatelství: Albatros Media-Cooboo
Překlad: Radka Kolebáčová

Anotace:
Chicago, budoucnost. Obyvatelé poloprázdného města jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas si zvolit, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí jí do cesty přivede osudového kluka - úchvatného, ale taky trochu nesnesitelného. Beatrice zjišťuje, že ve společnosti, již se jí jeví tak dokonalá, vzrůstá napětí a hrozící nebezpečí lze zažehnat jen jedním způsobem. Způsobem, který ji ale může zničit.


Únor

2. února 2015 v 15:09 | deny... |  Fotky
Ahoj všichni. Máme tu pár dnů po pololetním vysvědčení, doufám, že jste všichni přežili, a že to nakonec nedopadlo, tak zle, jak jste si mysleli. A kdyby přece, tak pořádně mákněte v novém pololetí, ať je to na konci roku ještě lepší. Já mám samé jedničky, ale hrozila mi jedna dvojka, jinak jsem měla všechny průměry kolem 1,20, takže pohoda. Jinak závidím všem, co už mají tento týden jarní prázdniny, my je máme až od 9.2.