30 questions challenge | 12. Letní vzpomínka

27. ledna 2015 v 20:48 | deny... |  30 questions challenge
O tomto tématu jsem dlouho přemýšlela. Pořád jsem nevěděla, co psát, o čem psát, o jaké vzpomínce z léta, když jich bylo nespočet. Nakonec jsem vybrala tábor, protože z tábora je vzpomínek nejvíc, navíc jsem tam strávila skoro jeden měsíc, dobře 18 dní, ale i tak.
Na táboře jsem byla s kamarádkami, budeme jim říkat A. a V.


Jakožto ty velký holky, jsme patřili do 7. oddílu, tedy do nejstarších holek. A nejstarší holky mají chatky pod kluky, akorát já s A., V. a holkou, které jsme říkali Chlupatá Papája (neptejte se proč, a ne neměli jsme ji rádi, naštěstí v půlce tábora se odstěhovala do jiné chatky) jsme měli tu smůlu, že jsme měli navíc chatku ještě vedle vedoucích. Ale to nám nebránilo dělat "noční srazy".

Ještě, chatky jsou pěkně malé, jsou tam dvě palandy asi metr od sebe, mezi nimi narvaný mini-stůl a nad ním mini-okno (takové, kterým se normální postava vysoká 160cm v pohodě protáhne ven, ale malý bylo), naproti oknu jsou dveře a vedle dveří skříně z doby kámen, kam jste neměli šanci narvat věci na dva dny (možná trochu přeháním). Teď si představte, že v tak malé chatce jsou čtyři holky, později jenom tři.
Přesně taková nebyla. -zdroj

Ale abych se dostala k tématu. Z okýnka jsme viděli přímo na klučičí chatky. A když jsme se už všichni poznali, nechávali jsme si otevřenou dřevěnou okenici, abychom viděli, kdy přijdou kluci k oknu (docela rebelky, ty okenice měli být zavřenu, ups). Jednou když kluci přišli, byli trochu zkouřený (měli tam tajně elektronický cigarety-bylo jim 15, a vyrobili si vlastní vodnici), A. už spala a tak jsme se, co "nejtišeji" bavili, smáli se a tak. Bylo asi půl druhé ráno (jsme si to docela jeli, když jsme měli vstávat v půl osmí, a ráno ještě běhat). A jelikož jsme fakt nebyli, tak tišší jak jsme si mysleli (prý jsme dokonce řvali na celý tábor, ale nikdo skoro nikdo na nás nevlít), vzbudili jsme A., a teď to bylo něco. Najednou se na nás vyvalila slova "vy čůráci jedni zasraný, v půl druhý ráno mě tady budit, vy si fakt už, ale děláte prdel, tady chtěj lidi spát vy čůráci zasraný!" a bylo to, seřvala nás kamarádka, která je normálně slušná a sprostě moc nemluví, samozřejmě jsme to vůbec nebrali, místo abychom šli spát, jsme já, V. a kluci, který stáli u okna naprosto (s prominutím) na sračky, dostali takový záchvat smíchu, že jsme se tam smáli snad ještě další hodinu. S A. to dopadlo tak, že i přes všechno uklidňování jsme jí nepřesvědčili, aby zůstala v chatce, po nekonečných otázkách "kam jdeš A., nejdeš doufám za vedoucími, že ne?" jsme dostali odpověď "tyvole jdu jen na záchod", a aby toho nebylo málo, ozval se nejvíc zkouřený kluk "chceš pomoct" tím se spustila další vlna smíchu, tentokrát se smála i A.
Tento zážitek si dokola s A. a V. připomínáme a pořád se tomu smějeme.

Nebo takhle jednou kluci stáli po večerce před chatkou nebo v chatce a pořád vykukovali ze dveří a říkali, ať přijdeme. A když jsme se konečně odhodlali vyskočit z toho mini okna (uběhla asi hodina), zjistili jsme, že tam zrovna v tu dobu stojí vedoucí, a tak jako nejvíc nenápadný, jsme se spoustou nadávek chtěli prolézt zpátky, ale protože to nešlo, tak jsme se se smíchem dopotáceli až ke dveřím od chatky. Dostali jsme trochu vynadáno, za to, že lezeme ven z okna, že jsme prý měli přijít za nimi dveřmi, jinak, že to okno zničíme. Měli jsme štěstí, že tam stáli jedni z nejmladších a nejvíc v pohodě vedoucích.

Moc ráda lidem vyprávím své vzpomínky, zážitky a tak. Ale neumím vyprávět, takže se omlouvám, jestli ste tomu moc nerozumněli.
A jaké jsou vaše vzpomínky z léta?
S láskou Deny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katelin | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 22:11 | Reagovat

Mám podobné vzpomínky z táborů jako ty :)

2 Monii. | Web | 28. ledna 2015 v 15:10 | Reagovat

Taky jsem psala o táboře, myslím :DD
"přesně taková nebyla" - to mě rozesmálo :D
Tábory jsou vždycky super, taky na ně mám dobrý vzpomínky :)

3 Tez | Web | 29. ledna 2015 v 20:46 | Reagovat

A pak jsem tu já... Trotl, který na táboře ještě nikdy nebyl. (-.-) Ale na tohle léto jsem se přihlásila na hudební tábor a docela se těším. :)

Taky mě pobavilo. "Přesně taková nebyla." :D

A co se mé váhy týče... Asi tě zklamu, ale já to nijak nedělám. To příroda. Zkrátka sním, na co přijdu, ale nepřibírám. :)

4 Hannah | E-mail | Web | 31. ledna 2015 v 16:26 | Reagovat

Jo tak to mě pobavilo :-D :-D hezkej zážitek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama