Prosinec 2014

Veverky

30. prosince 2014 v 10:01 | deny... |  Fotky
Ahojky. Tak dnes tu je konečně slibovaný článek s fotkama. Aby jste to tedy všichni pochopili, k Vánocům jsem dostala teleobjektiv, makro-kroužky, UV filtr a Polarizační filtr. A plus k tomu ještě čistič na objektiv. Doufám, že teď snad tomu všichni rozumíte.
Rýmu už mám za sebou, mám jen pěkně odřenej nos, toť vše, po rýmě ani památky. Od Ježíška jsem dostala také knížky, což jsem vám neřekla. Dostala jsem sérii Divergence, Hledání Aljašky a Zůstaň se mnou. Divergence si nechávám až na konec, včera v noci jsem dočetla Zůstaň se mnou-moc krásná knížka, jsem zvědavá na film. A po Silvestru, nebo až budu mít čas bych začala číst Hledání Aljašky. A ještě někam mezi musím vecpat rozečtenou Hadí Ságu od R.E.Feist a Alice in Wonderland/Alenka v říši Divů, kterou mám také rozečtenou. To by mělo být vše ke knížkám, kdybyste měli nějakou dobrou knížku na přečtení, tak mi jí určitě napište do komentářů.

Myslím, že 26.12 jsem se s tatínkem vydala vyzkoušet nový teleobjektiv. Tak jsme zašli na Štěpánku-park, kde je hrozně moc veverek. No jsem zvědavá, co na to řeknete, doufám, že se fotky budou líbit. :) Přece jen to berte s rezervou! Nejsem zvyklá na teleobjektiv, takže první fotky, které jsem vyfotila jsou právě toto.

Rozhodla jsem s přidávat větší fotky, doufám, že to zatím takle bude vyhovovat.

Christmas time

27. prosince 2014 v 19:36 | deny... |  Deník
Ahojte! Jak se máte? Tak ve středu tu byl konečně ten Štědrý den, příchod Ježíška, neboli prostě Vánoce (říkejte tomu jak chcete). Ve středu (tedy na Vánoce) už byl Štědrý den. Omg, chápete to? Já si to tak přála, a když už to tady bylo, chtěla bych to až za týden. Znáte ten pocit, když se na něco opravdu moc těšíte, pak to opravdu příjde, ale vy by jste to chtěli až dýl, aby jste se mohli dál těšit? Ne? A sakra. Tímto článkem bych vás ráda zasvětila do našeho Štědrého dne, nebo vám spíš řekla, co jsem dostala a jaké jsou dojmy. (jo, takže deníček, stačilo to říct takle Deny!)


ŽIJ!

23. prosince 2014 v 10:31 | deny... |  Deník
"Život je jako kniha. Některé kapitoly jsou smutné, některé šťastné a jiné vzrušující. Ale pokud nikdy neotočíš stránku. Nikdy se nedozvíš, co bude dít dál."

Víte, docela často si říkám, proč nejsou lidé šťastní. Proč se topí po večerech v slzách a pořád se litují. A dalo by se říct, že si života vůbec neváží.

Proč to tak je? Čím dál, tím víc lidí říkají, že nejsou šťastní. Asi kdybych se pár lidí zeptala, jestli jsou šťastní, odpověděli by mi: "Ne". Ale proč? Myslím, že každý si krásný život představuje jako takovou pohádku. Být šťastný neznamená, mít miliony, několik bohatých přátel, velký dům, psa, kočku, velké auto, horskou chatu, anebo, pronajatý ostrov. Šťastný člověk může být úplně každý. Ať už chudý žebrák z ulice, bohatá dcera světoznámého obchodníka, nebo laciná prostitutka čekající u dálnice. Stačí se vlastně jen zamyslet, ne vždy můžete mít to, co chcete. Ale i tak s tím přesto můžete něco udělat. Stačí vzít život do vlastních rukou. Každý je jedinečný, lidé se nerodí přes kopírák. Tak toho využijte! Vezměte život do vlastních rukou!! Začněte žít! Zvedněte svůj líný zadek, jděte do přírody. Víte, lehko se to řekne, lehko se to napíše, ale těžko se to udělá!

30 questions challenge | 10.Jak by měl vypadat tvůj vztah

21. prosince 2014 v 10:11 | deny... |  30 questions challenge
Každý si občas pokladá otázku, jaký by chtěl mít vztah, jak by si představoval, svého vysněného IDOLA (omg, jak poradna v bravíčku). Můj dnešní úkol je, zamyslet se, jaký by měl být můj vztah.
wehearit.com
Jak by měl vypadat můj vztah?

Christmas is coming

16. prosince 2014 v 17:43 | deny... |  Deník
Podlehla jsem. Přece jen píšu článek o vánocích. Můj ty bože, já se na ně tak moc těším. A ještě když všude vidím vánoční výzdobu, články, videa. Prostě ten článek musí vyjít.
Vánoce-svátky klidu a lásky. Pro mnohé nadšení, těšení, čas pečení a pojídání cukroví. Pro jiné utrpení, začínající v říjnu. Ne nechápu to. Dobře, možná, že už je fakt přehnané, že vánoční výzdoba dorazí do obchodů v říjnu a tím se spouští takové to vánoční šílenství. Do televize vejde spoustu reklam s vánocema a také panáček Alza, který vám slibuje už dva měsíce předem, že u nich na vánoce nakoupí všichni. Pak tu máme reklamu s kofolou, která prý už běží 20 let (prostě dlouho) a pro tento rok katastrofickou reklamu na Cocacolu, která se mi absolutně nelíbí.
Nebudu se tady zabývat lidma, kteří vánoce rádi nemají, tento článek dělám pro ty lidi, co se těší, tak jako já!

Bez sněhu

13. prosince 2014 v 13:09 | deny... |  Fotky
Hey. Všem vám posílám dobrou náladu! Už za chvíli tu máme Vánoce! Jo už jsem fakt trapná, ale musíte mě pochopit! I když to je někdy fakt těžké. Jsem trošku mimo, takže mé myšlenky, které jsem píšu, budou poněkud ztrácet správnou cestu, a mnohdy se vnich vůbec nevyznáte. Oh, začínám psát, tak jinak, používám slova, které bych v životě nevyslovila. Ale Aspoň to vypadá, jako že jsem už opravdu moc velká holka, která přesně ví, co chce. Asi vás zklamu, není to tak. Vlastně jsem takový malý prcek, který neví, neví vůbec nic, neví co chce, a občas zapomene, kdo vlastně je.
Mám takový pocit, že mám místo mozku vakuum, jakoby tam ani ten mozek nebyl. Oh, jsem fakt mimo. Už radši přestávám psát.
Konečně jsem se dokopala zajít do knihovny a půjčit si anglicko-českou knížku. Nakonec jsem vybrala Alenku v říši divů-Alice in Wonderland, a Anglické pohádky-Englisk fairy tales. Je to pro středně pokrořilé, takže to zvládám vpohodě. Snad se u toho i něco přiučím.
U chci sníh, tydle nudný fotky, které sem poslední dobou přidávám mě přestaly bavit. Už chci ten sníh, jenžě ono ne a ne. Tak se prosím podívejte aspoň na to něco málo bez sněhu.Zima, zima. brr.

10. prosince 2014 v 18:46 | deny... |  Deník
Ahoj všichni! Jak se máte? Připadá mi jako bychom už měli pátek a ona terpve středa. Ale co už. Nebojte na vánoce se pořád těším! Včera jsme byli v Drážďanech! A bylo to super nakoupila jsem si tam moc věcí, ale pouze v primarku, kde jsem utratila skoro 2000kč ups. A pak jsem ještě koupila tatínkovi čokoládu, ve tvaru gameped. Doufám, že se mu to bude líbit. V primarku jsem nakoupila věci pouze pro sebe, prostě jsem si musela udělat radost. Koupila jsem si tam nějaké oblečení, pak také 50gumiček
*Mimochodem, hrozně moc jsem si oblíbila Eda Sheeran-a (nevím jak se to skloňuje. :)

Lola a klud od vedle

4. prosince 2014 v 19:28 | deny... |  Recenze
Ahojky, jak se máte? Já naprosto skvěle! Ve škole je pohoda, tento týden jsme měli matiku jen jednu hodinu! A to jí mame čtyři hodiny týdnně! Prostě spěch. Vánoce jsou tady! Ok ještě ne, ale už budou. přijdu si, že jediná jsem tak šťastná -,-. Holky ve škole se mi smějou, že to pořád opakuju, ale já se fakt těším, a když se těším, tak o tom pořád musím mluvit. Dneska jsme měli ve škole jarmark, tak jsem tam provázela školky a zdá se mi, že se těším víc než ty malé ve školce. *Proč, když píšu článek, si pouštím vánoční písničky? Asi abych vás zase zahltila kecama o tom, že se na ty vánoce fakt těším.* Ale ještě jedna super zpráva! V úterý na mě z hlavní stránky blogu vykoukl článek, který jsem napsala já! Takže tady bylo neskutečně moc lidí! Konkretní článek je TADY! Bylo tu něco přes 250 lidí! Vždy jsem si řikala, že by bylo fajn objevit se na hlavní stránce blogu a vždy tak doufala. Poslední dobou jsem se už smířila s tím, že tam nikdy asi nebudu. A hle, já tam fat byla! O můj bože! Ale k článku, který je už asi půl roku v rozepsaných. Jo tu knížku jsem četla už moc dávno. Každopdáně to musí stačit. Nějaký deníček, s tím, jak to se mnou je, snad bude o víkendu. A doufám, že i něco nafotím.

Asi už všichni víte jak skoro v každém článků mám, že hrozně moc čtu. No, ale recenze žádná nevyšla. Tak jsem teda tady s tou recenzí. Tentokrát to bude knížka Lola a klud odvedle od Stephanie Perkinsové. Knížka je volné pokračování Polibek pro Annu od tetéž spisovatelky.

Prosinec!

1. prosince 2014 v 19:19 | deny... |  Fotky
Ahojky! Ten náročný týden je za mnou a já mám pořád chuť psát nějaké vánoční články, i když jsem řekla, že nic psát nebudu. O můj bože! Chápete, že už za 23 dní budou Vánoce? Já se tak těšíííím. Nechápu lidi, kteří nemají rádi Vánoce. Ale chápu, že někteří k tomu mají své důvody :). (zvykejte si na to, že většina mích názorů si navzájem odporují...) Já už poslouchám vánoční písničky, konečně pálím svíčku a teď ke všemu samé články na blozích a vánoční videa. Ach, já ty Vánoce miluju! oh lalala! Už hrozně dlouho prosím mamku o vánoční kalednář, nějaký dobrý s tou dobrou čokoládou, jenže mamka pořád nic. A představte si, že dneska jsme v jídelně dostávali vánoční kalendář! A představte si, že je s tou dobrou čokoládkou! mmmm!!
Dneska to budou fotky. Sice žádné nové nemám, nojo. Ale i tak sem dám ty, co tu ještě nejsou. Hehe! Už aby byl sníh a já mohla jít fotit do sněhu. I když ta zima je fakt hrozná! -,-

Pár fotek, kde je aspoň kousek sluníčka. Teď už to jsou pouze mráčky.