I'm only human

15. listopadu 2014 v 17:49 | deny... |  Deník
Mám se ráda, ale vlastně nemám. Můj život je pořád stejný, i když některé věci se až příliš často mění. Nenávidím sebe, ale zároveň se miluju. Je todle normální? Asi ne, asi už fakt nejsem v pořádku. Začínám bláznit. Je to fakt, ale nedokážu si ho připustit.
Jsem vůbec normální? Jsem vůbec člověk? Jo, člověk bez srdce. Jsem zlá, pomstichtivá mrcha. Jsem děvka, která je ještě panna. Jsem kráska s ošklivou tváří. Ne. Jsem pouze člověk. Yes, I'm only human, maybe a moster. Měla bych se nad sebou zamyslet. Někdy to je semnou opravdu hrozné, nenávidím se za to, ale nejde to ovlivnit. Ne, jde to ovlivnit, nejsem dost silná. Jsem slabá...


Mám se fajn. Přidala bych nějaké fotky, akorát je nemám upravené. Mám totiž nový program na upravování fotek! Potřebovala jsem program, kde bych mohla upravovat fotky z RAW. Nejdřív jsem chtěla photoshop, ale jelikož je velmi složitá instalace, tak mám zoner photo studio 16, kde to jde také upravovat. Zatím jsem se v tom moc nezorientovala, navíc ty fotky mi trvají déle upravit, jelikož to právě ještě neumím. A navíc to pak musím převádět do JPEG. Ale fotek mám opravdu hodně! Stačí jen počkat až se na ně vrhnu a upravím.

Jejej, máme konečně delší víkend. V pondělí nejdem do školy. Jsem na chalupě, ale přijela jsem teprve dneska. Už jsem to volno potřebovala, protože tendle týden byl hrozný. Psali jsme čtvrtletku snad ze všeho. Teda krom matiky, tu píšeme až v úterý.
V pondělí jsme psali češtinu. Nezdálo se mi to nějak težké, ale nechci to zakřiknout, Známku ještě nemám, ale držte mi palce! V úterý jsme psali z fyziky menší test, který jsem zvládla dobře. A ve středu jsme psali angličtiny, kterou mám snad také dobře. Ve čtvrtek přišla čtvrtletka z ruštiny. Věděla jsem všechno, tak bych mohla mít jedničku no. Každopdáně nejobávanější test píšu až v úterý, takže se od zejtra začínám šprtat! Sice to bude pouze z mocnin, odmocnin a pythagorovy věty, takže yb to neměla být těžké, prototže mi zrovna todle všechno de, ale i tak se fakt bojim. Naštěstí je teprve čtvrtletí, až teprve na konci se musím snažit, protože jsem prokletá-už dvakrát po sobě jsem totálně pokazila čtvrletku z matiky a vždy na konci roku. Někdo mě proklel :(.

Krom toho jsem byla nominovaná na olympiádu z dějepisu. Téma přesně nevím, ale prý by tam měli být nejznámější bitvy, války, bojovnící, zbraně a tak. KAždopádně mi máme na děják neschopnou učitelku, s kterou jsme ty nejznámější bitvy dopodrobna nebrali -,-. Takže se šprtám pomocí nějakých testů na netu, ve kterých jsem většinou na půlce, z toho co mám dobře. Takže to nebude žádné překvapení, když tam úplně pohořím. Naštěstí je to pouze školní kolo. Tak doufám, že se z toho ta učitelka nezblázní.

Aby toho nebylo málo, jsem nominovaná i na olympiádu z českého jazyka. Ne fakt nevím, proč zrovna já. I když ve škole mi to docela jde. Každopádně se teď trochu bojím, protože to jsem napíšu, a už vydím komentáře, jak můžu jít na olmypiádu, když tento článek má určitě milion gramatických chyb. Za to se vám už předem omlouvám!

Už jen čekám, kdy za mnou příde učitelka matiky s tim, že du i na matematickou olympiádu. Je jasné, že bych to mohla odmítnout, ale já to chci nejdřív zkusit. Měla jsem dělat i biologickou olympiádu, ale jelikož jsem jí dělala v šestý třídě, kde jsem se dostala do okresního kola a skončila na 8.místě z 20. U nás už se ani dál nepostupovalo, takže aspoň nějaký úspěch. Ale minulý rok už ta olympiáda byla pěkně dlouhá, tak jsem se na to stejně jako letos vyprdla.
Ale dost školy! Blog už mám neuvěřitelných 8 měsíců. To jakože chce velké "wooow", protože takle dlouho jsem blog nikdy neměla. Jsem hrozně ráda, že jsem na tomto blogu. Každopádně nechci tu psát nějaké sladké řečičky, o tom jak vás hrozně miluju, protože vy to už určitě víte!

Oh, čtu. Ale knížku, kterou už jsem jednou četla. Viděla jsem i film, a prostě knížka i film jsou úžasný. Ach, už zachvíli to budu mít dočtený :(. Ach jo! Zase všechno pěkné skončí... Jinak jsem dočetla i kníku, kterou už mám asi měsíc rozečtenou. Ano moje oblíbené R.E.Feist fantazi, tentokrát Vrazi v Krondoru. No a poslední díl této trilogie? Asi jo. Už mám rozečtený. Pokusím se to, co nejříve přečíst, protože už bych ráda četla Hadí ságu! :3

Už za měsíc jsou Vánoce! Hrozně moc se těším, akorát ještě nemám pro nikoho dárek. Tátovi koupím nějaký sladkosti v Drážďaněch-tam jedeme na začátku prosince se školou na vánoční trhy a do obchoďáku. K mému štěstí tam otevírají/otevřeli Primark, který je kousek od toho mega 5 patrovýcho obchoďáku!! Takže jsem natěšená ještě víc.
Ale to jsem odbočila. Ségře tam asi koupím nějaké mejdlíčka do koupele a svíčku, kterou hrozně moc moc chce. Teda vlastně jsem se sní dneska domluvila, že jí koupím tři rybičky do akvárka. A mamce? Mamka od nás se ségrou už dostala oblečení, které si sama vybrala. Takže tu už mám z krku. Babičkám tam mám prý koupit nějaké sušené ovoce, nebo osla. Tak fajn. A kočkám, těm koupím nějakou kapsu ve zverimexu. Hehe, tak nakonec vím všem, co koupit!

Už začínám přemýšlet, jestli mám udělat nějakou vánoční edici článků na blog. Do žádné vicedenní challange se moc nehrnu. Jelikož mám už přes půl roku rozdělanou 30 quastions challange a jsem teprve u osmého úkolu. No nevím, myslím, že článku bude na všech blozích plno. Ale tak mohla bych napsat třeba, co si přeji k Vánocům.

Jej, trochu jsem se rozepsala. Doufám, že se máte krásně! Pac a pusu deny!
Zdroje obrázků: 1-, 2-, 3-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baalberith | Web | 15. listopadu 2014 v 18:14 | Reagovat

American horror story můžu jenom doporučit! Jako magor vždy čekám, než vyjde další díl abych se na něj mohla s nadšením koukat, určitě se na to podívej nebudeš litovat :3 <3

2 Lóra | Web | 15. listopadu 2014 v 18:45 | Reagovat

Jako náctiletá, jsem se cítila úplně stejně jako ty. Pěkný článek.

3 Kelly 145 | Web | 15. listopadu 2014 v 19:26 | Reagovat

Gratulujem k 8 mesiacom! A aj ja sa strašne teším na Vianoce!

4 Pauline Sparrow | E-mail | Web | 15. listopadu 2014 v 21:54 | Reagovat

Na fotky se těším:). Ještě že mě nikdy na takovéhle olympiády nevybírali:D. Budu ti držet palce aby za tebou nepřišla učitelka matiky:). Ty dvě určitě zvládneš! Gratuluji k osmi měsícům blogu!^^

5 MarkyKovr | Web | 16. listopadu 2014 v 16:57 | Reagovat

Je vidět, že nevíš, co dřív, protože článek je rozházený a píšeš páté přes deváté, odbíháš od jednoho ke druhému, ale z toho si nic nedělej. Taky to dělám. Je toho hodně a to ještě nejsi na střední. Nevím, jak bych tolik olympiád zvládala. Možná budu dělat češtinu, i když přemýšlím, že se na ni vybodnu. Nevím no. Je toho tolik... Teď bych měla dělat na seminárce nebo se učit matiku nebo dělat srovnání novinových článků. Výhodou je, že máme v úterý ředitelské, tak mám času víc.

6 Anette | Web | 16. listopadu 2014 v 18:45 | Reagovat

gratuluji k 8 měsícům :) a já se taky už těším na Vánoce ❤ zatím pro nikoho dárek nemám :)

7 Tez | Web | 16. listopadu 2014 v 21:30 | Reagovat

Tak to teda moc gratuluji k 8 měsícům s blogem. :)

Olympiády, to je kapitola sama o sobě. Na děják jsem nikdy nešla a ani nemám potřebu jít, protože se o to nezajímám. Jó, to kdyby to byl takovej starověkej Egypt nebo Řecko, tak bych tam možná i naklusala... Ale tak nějak mi to nepasuje. Nechápu, proč tě do té olympiády z dějepisu cpou, když se o to sama nezajímáš. Logiku některých vyučujících asi opravdu nikdy nepochopím. -.- Ale taky mi tak úplně nepasuje ta věta "KAždopádně mi máme na děják neschopnou učitelku, s kterou jsme ty nejznámější bitvy dopodrobna nebrali." Ehm, víš, to, co je v olympiádách, se nemusíte nutně učit ve škole. Tyhle soutěže jsou pro lidi, kteří se o to sami od sebe zajímají a ví zkrátka mnohem víc než jen to, co do nich cpou ve škole. ;) (A taky tam máš gramatickou chybu, ale o tom někdy jindy. :D)

Nicméně si myslím, že olympiády by měli být dobrovolné... Taky se čas od času stanu takovou "dobrovolnicí". Nesnáším to! Třeba právě olympiádu s češtiny jsem dělala naprosto nedobrovolně, ale skončila jsem čtvrtá, takže fajn. Nemusela jsem nikam dál, ale stejně jsem byla mezi prvníma. (y) Každopádně je fakt, že v textu máš nějakou tu chybku, ale musím říct, že ta olympiáda z čj nebyla o hrubkách ani omylem, takže bych to moc neřešila. ;)

Taky se těším na Vánoce. Zítra se jdu podívat po nějakých dárcích, tak snad to neskončí jen u věcí, které bych si přála já. :D

Nad vánoční edicí článků taky přemýšlím... A asi opravdu něco udělám. Ale jen možná.

8 faness. | Web | 17. listopadu 2014 v 12:26 | Reagovat

Přidávám se k ostatním a také gratuluji o osmi měsícům! Tvůj blog sleduji už delší dobu a vždy se na něj ráda vracím. :)
Taky jsme na základce měli tyhle olympiády, ale byli víceméně dobrovolné. Nebyla bych to já, kdybych se na všechny dobrovolně nepřihlásila. :D Také jsem byla na dějepisu s češtinou. U dějáku jsem moc neuspěla, s češtinou jsem se dostala do okresu a tam jsem tak trochu pohořela. :D Držím ti palce, určo to nějak zvládneš. ;)

Ten Zones Photo Studio mám v ntb stáhnutý také. Je docela fuška se v něm vyznat, ale je to spíš o zvyku naučit se pracovat s něčím jiným.

Co se týče Vánoc... no, ty to máš dobré, když už víš, co komu koupit. U dárků hodně váhám, protože nevím, jestli se dotyčnému bude líbit. Letos plánuju dárky spíš vyrobit, než kupovat. Výjde to levněji pro mou drahou peněženku. :D

A neměj strachy, také jsem měla takové období. Myslím, že každý si tím musí projít, pak už je všechno zase v pohodě. :)

9 Hannah | E-mail | Web | 17. listopadu 2014 v 14:36 | Reagovat

u olympiád držím palce, určitě to hravě zvládneš :-)já jednou byla na zeměpisu a jednou na klokánkovi (matika) a pak na střední na angličtině, kde jsem totál pohořela a docela mě to i mrzelo, já anglinu miluju :-) ale musím říci, že mi to stačilo. :-D :-D  Gratuluji ti k 8 měsícům! :-) :-) A já se na Vánoce také těším, hlavně na tu atmosféru. A dárečkyd! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama