Listopad 2014

Vánoční čas. Šťastná, trošku filmově naladěná.

29. listopadu 2014 v 17:06 | deny... |  Deník
Ahojky! <-právě jsem se dodívala na video Anetky-theteengirllook--> to musíte určitě znát, tak proto Ahojky! Och už tu máme za chvíli prosinec! "Jůtuberky" se mohou přetrhnout, kdo udělá lepší vánoční videa, vánoční edice. A my blogerky bych řekla, že taky! Každý vymýšlí něco speciálního. (popravděm nevím jestli to tak je, ale doufám, že jo...) Já asi nic vánočního dělat nebudu :(. A teď všichni zajásáme, protože by to stejně dopadlo katastrofálně! Nic originálního jsem nevymyslela. Ok, vlastně jsem vůbec nic nevymyslela.... Toto bude takové kecací video-omg jsem zblbá-,- - , takový kecací článek! Myslím, že Vám asi nemusím psát, proč tak moc miluju Vánoce, ani jaké typy dárků, bychom mohli koupit rodině, přítelovi, kamarádům a nebo babičce. Popravdě, tědlech je všude plno! A ani nebudu psát to, že opravdu miluju cukroví a ráda se dívám na filmy. Mám takové období, kdy neustále čumím do notebooku a koukám na filmy. Ale už jsem i dočetla knížku-poslední díl trilogie Krondor od R.E.Feista. A teď už mě konečně čeká osmidílná Hadí sága!! Juhu. Ani nevím proč vám to řikám, když to nikoho nezajímá, ani to nikdo určitě nezná!
Asi bych se měla omluvit, že jsem dlouho (jiní lidi nepřivdávají články měsíce a je se zpytuju za ani né týden) nepřidávala. Čas byl, ale měla jsem toho hodně!

I am a bookaholic!

23. listopadu 2014 v 11:51 | deny... |  Deník
Miluju čtení, miluju knížky. Občas si říkám, jestli jsem v pořádku, pořád jenom čtu, moje vědomí je občas velmi ztracené. Sem tam, žiju v městech, která ve skutečnosti vůbec neexistují. Představuji si, že můj život by byl tisíckrát lepší, kdybych se narodila o pár let dřív nebo později. V úplně jiné zemi, kde by žili draci a elfové, lidé by se měli navzájem rádi, ovšem by žili pod nadvládou králů a královen, princů a princezen. Každý by spadal pod určitý rod či klan, měl by svojí čest, kterou by si musel chránit. A když jí jednou ztratí, už by nebyl vůbec nic. Vyvolení by měli nadpřirozené schopnosti. No nebylo by to super?


30 questions challenge | 9. Něco co tě rozesměje

20. listopadu 2014 v 15:50 | deny... |  30 questions challenge
Ahoj!Jak se máte? Už za měsíc Vánoce! Já sem tak těším, asi to píšu do každého článku, ale já se fakt těším!!! Už nalaďuju tu vánoční atmosféru. Pouštím si anglické vánoční písničky, jím mandarinky, a pozor, čtu! Jo už zase. Omg já ty knížky tak moc, moc miluju!! Už pro vás mám připravený článek o knížkách! Zase jsem se rozhodla přečíst knížku, kterou už jsem četla. A o můj bože, už jí mám skoro dočtenou, ale já jí tak moc nechci dočíst, že to odkládám, co se dá-ona je totiž úžasná!! K tomu čtu aktuální knížku od nikoho jiného než R.E.Feista - Slza bohů. A je to snad nejlepší knížka z této trilogie-asi trilogie.
V pondělí úterý jsme psali tu matiku, a omg, já jí určitě pokazila. Je to asi nejobávanější předmět, ale co, zatím to je čtvrtletí, ještě to stihnu opravit! Měli jsme tam mocniny a odmocniny a další příklady na tento způsob a pythagorovu větu-tu mám dobře :3! Ale už úplně vidím, jak jsem ty příklady pokazila...ani nevíte, jak mě to štve-asi jsem fakt hroznej šprt -,-. Každopádně se známku dozvím až v pondělí -,-. Dneska jsme vlastně psali znova, ale to mám taky jedničku-le šprt. V úterý jsem taky psala tu olympiádu z dějepisu. Bylo to těžký, prakticky jsem vůbec nic nevěděla, a o to víc mě štve, že jsem nevěděla některé věci, které bych normálně věděla. Třeba patronem rytířů je sv.Jiří- to vim- a já to tam nenapsala!! O můj bože zastřelte mě!! Později jsem zjistila, že jsem tam toho vlastně věděla víc, ale vůbec mi to nedocházelo. Jinak ze všech čtvrtletek mám jedničku-jsem šťastná!! Akorát ta matika mě tak neuvěřitelně štve!! Dobře, nebudu tu žvanit od škole. I když, to jsem vllastně celou dobu dělala, ach jo.
Tak po nějaké té chvíli tu mám zase dálší část 30questions challange!

Listí! Pravý podzim!

17. listopadu 2014 v 17:43 | deny... |  Fotky
Ahojky. Absolutně si neuvědomuji, že už je pondělí. Škoda, že už jdu zítra do školy. Nojono, nám prostě nemohli dát ředitelské volno. Ale co už, měli by jsme psát pouze z matiky, jinak máme známky uzavřené. Známky se čtvrtletek bych se měla dozvědět ve středu. Panejo, doufám, že to bude dobrý. A vlastně budeme psát z přírodopisu, ale tak ten je lehký. Jinak snad nic.
Minulý týden, možná předminulý? Jsem byla s kamarádkou a jejím bráškou na procházce, požádala jsem jí, jestli by se mnou nešla fotit přírodu do praku u nás ve městě. Nakonec souhlasila, tak sebou vzala i jejího zákeřného brášku! I přesto, že byla fakt mega velká zima (a já jako chytrý člověk si tak vykračuju pouze ve vestě a lehkém svetříku, s tím, je 12°C to je pohoda-teplo, divím se, že nejsem nemocná) a trošku mrholilo, jsem si odnesla pár pěkně barevných fotek.

Fotky jsem fotila na dlouhý čas, takže bylo velmi náročné to udržet a doslova bílá obloha k tomu vůbec nepomáhala.

I'm only human

15. listopadu 2014 v 17:49 | deny... |  Deník
Mám se ráda, ale vlastně nemám. Můj život je pořád stejný, i když některé věci se až příliš často mění. Nenávidím sebe, ale zároveň se miluju. Je todle normální? Asi ne, asi už fakt nejsem v pořádku. Začínám bláznit. Je to fakt, ale nedokážu si ho připustit.
Jsem vůbec normální? Jsem vůbec člověk? Jo, člověk bez srdce. Jsem zlá, pomstichtivá mrcha. Jsem děvka, která je ještě panna. Jsem kráska s ošklivou tváří. Ne. Jsem pouze člověk. Yes, I'm only human, maybe a moster. Měla bych se nad sebou zamyslet. Někdy to je semnou opravdu hrozné, nenávidím se za to, ale nejde to ovlivnit. Ne, jde to ovlivnit, nejsem dost silná. Jsem slabá...

Podzimní procházka

10. listopadu 2014 v 18:08 | deny... |  Fotky
Ahojky! Nedávno jsem se byla s rodinou na chalupě projít. Ušli jsme docela hodně, takže jsem si dala pěkně zabrat. No smaozřejmě jsem fotila! Akorát jsou fotky pouze tři, tak je doplním těmi, které ještě nejsou na blogu. Doufám, že to nebude vadit. Jinak mám pro vás hrozně moc článků!
Ve škole to je pořád stejná písnička, samý testy, zkoušení. A navíc teď ty čtvrtletky Hmm začíná mě to štvát!! Ale tak zatím to zvládám. Už přemýšlím na jakou školu bych chtěla jít. Nejdříve jsem chtěla jít na ekonomku u nás ve městě, ovšem nějak jsem si začala uvědomovat, že mě to asi vůbec nebude bavit. Takže jsem přemýšlela o škole v jiném městě. No, akorát nějak nevím, jestli bych tam byla na hotelu, který maj pro studenty nebo na koleji. Nejradši bych dojížděla, ale žádné spoje nejsou k zastižení...


Výlet lodí-Rhodos

5. listopadu 2014 v 14:50 | deny... |  Fotky
Poslední část pobytu v Řecku na Rhodosu je konečně tady! Tentokrát to bude lodní výlet. Výlet byl celodenní, odplouvali jsme ráno z přístavu v městě Rhodos, a vraceli se odpoledne. Cestou lodí jsme navštívili asi čtyři zátoky. Už bohužel nevím, jak se jmenujou, ale snad fotky budou stačit!
Do hotelu pro nás přijel autobus, následně jsme vyrazili do přístavu, který jste mohli vidět už na fotkách z večerního Rhodosu.

30 questions challenge | 8. Pět oblíbených citátů

3. listopadu 2014 v 16:31 | deny... |  30 questions challenge
Jo, taky mě překvapuje, že tu máme další den challange. Myslím, že ani do konce roku to nedodělám! Už to píšu půl roku a jsem u osmého úkolu. Sad :(. Toto bude takový odpočinkový, možná až nudný článek. Ale nechci ho vynechávat. Och, tak konečně jsem změnila design, dala jsem jen obrázek listí jako pozadí z wehearit.com. A fotka v menu je má, asi si při každé změně desginu vyberu jednu fotku, kterou si dám do volitelného boxu v menu. Popisky v menu jsem také změnila a barvu písma také. Heh, jsem mistrně jednoduchých designů! Jinak už máme nahlášené čtvrtletky, grr.. a samozřejmě to máme všechno na příští týden! Hm hm, taky proč ne!

Prosím pusťte si takovou uklidnující, možná až k slzám dohánějící písničku!
Dámy a pánové, páni a dámove! Představuji Vám Birdy a Skinny love!
Dobře, hlasatelka ani moderátorka ze mě také nebude...

"Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život."

Že by...podzimní foto? Ok, tak asi ne :(

1. listopadu 2014 v 14:45 | deny... |  Fotky
Hi guys. Ok, nebudu si hrát na zahraniční youtuberky :(. Poslední dobou mám fakt skvělou náladu, na to, že venku mrzne, a já nejsem schopná vytáhnout tu mojí sexy jak dva keksy zimní budnu, ve které vypadám jak sto kilovej panáček mishelin, tak se mám fakt dobře! Omg, takle dlouhou větu jsem snad nikdy nenpasala. Zkrátka si fakt užívám života, heh možná, že na mě má vliv ten podzim, ten halloween a nebo také to, že mi je už 14!
O podzimních prázdninách, jsem se hodně snažila pořídit nějaké fakt super mega dobré fotky. No neřekla bych, že by se mi plán vydařil, ale zas úplně k zahození to také není.
Fotkám jsem chtěla dát takové "to kouzlo". No není to úplně podle mích představ, ale tak who cares?
Představte si, že takle byla obloha zbarvená už asi ve čtyři odpoledne! Docela mě štve, že už je tak brzo tma. Já mám tréninky vždy až tak do 6 a musim jít docela kus domů pěšky ve tmě. Sice se mnou chodí kamarádka, ale co až bude nemocná? :O