Září 2014

30 questions challenge |7. Napiš o svém oblíbeném zpěvákovi nebo kapele

29. září 2014 v 19:02 | deny... |  30 questions challenge
Ahojte. Tak konečně jsem se přinutila dopsat tento článek! Aby jste byli v obraze, přeskočila jsem část 6 - fotku tvého dnešního účesu. Tak za 1, prakticky si nikdy nic s vlasama nedělám a za 2, nechci sem přidávat nějaké osobní fotky, i kdyyž by to byla fotka vlasů. Tím pádem tu máme část 7, což mám za úkol napsat něco o svém zpěvákovi a kapele. Fotky a některé informace jsem čerpala z wikipedie.org a weheartit.com.


Oblivion, Game of thrones and diary

28. září 2014 v 19:04 | deny... |  Deník
Hi people! Koukali jste se včera na Babovřesky? Zrovna mi to tato věta připomněla! "Hi people Mráčková" :D. Ano, vím, že je to blbost, asi to nikdo moc nemá rád, ale přece jen uznejte, že vtipné to je taky.
Myslela jsem si, že bych mohla přidat fotky koňů z Lysé nad Labem. Původně jsem je chtěla přidat i když jsou rozmazané, říkala jsem si, že to bude dobrý, ať aspoň vidíte, když někdo neumí fotit něco v pohybu. Navíc ty fotky i přesto, že to byla jedna velká šmouha bylydocela zajímavé, řekla bych dokonce, že kdybych vykládala, že je to schválně dostala bych pochvalu. Ale nakonec je sem stejně nedám. Usoudila jsem, že by to pro mě byla asi špatná reklama. Možná, že se tu do budoucna přece jen objeví!

Řecko-nákupy

25. září 2014 v 15:28 | deny... |  Deník
Hey! Ahojte! Už docela dlouho vám slibuju ty nákupy z řecka. No dnešní den je váš, jsou tu! Juhu fanfáry prosím. No když se to tak vezme, tak jsem si toho vlastně moc nekoupila. Hned vedde hotelu jsme měli "nákupní třídu"! Obchůdky snad úplně všude! Samý hadry, a pak samé masáže nohou pomocí těch rybiček, to bylo snad na každým kroku! Nebudu to okecávat, jdeme na to!


První věc, co jsem si tam vyhlídla, mi koupila mamka k svátku i k narozenínám zároveň! Jsou to šaty, nahoře jsou jakoby jeanové a dole je normální černá. Na fotce vypadají hrozně divně, ale ve skutečnosti jsou moc hezké!

Prasonisi

23. září 2014 v 19:30 | deny... |  Fotky
Ahojky, prominte holky, že nejsem moc aktivní, ale prostě škola, tréninky, učení, čtení, focení... na blog už toho moc nezdbude. No doufám, že se to o víkendu zlepší! Takže dneska tu pro vás mám soutok dvou moří, nejjižnější cíp Rhodosu-Prasonisi! Musím vás upozornit, že fotky fotil můj taťka, a že já sama sem tam nebyla, jo hodně toho lituju, protože podle fotek je to krásné. Takže vlastně dneska budu na stejný pozici jako vy, taky budu jenom koukat přes fotky! No tak jdeme na to! :)

I'm so fancy you already know!

21. září 2014 v 18:45 | deny... |  Deník
Jou ahojte kočky! Jak se máte? Dneska tu mám takový vykecávací článek do rubriky my diary! Už docela dlouho jsem nepsala pořádný deníček, tak teď vám to vynahradím.


Vyhlídka - Lindos

17. září 2014 v 19:21 | deny... |  Fotky
Jou, ahojte krásky! Tak co škola? Já to docela zvládám, v žákovský mám samí jedničky - hehe zatím nemám ani jednu špatnou známku, pouze jedničky! Možná, že to berete jako vychloubání, ale já se v osmičce hrozně snažím, protože se to už počítá na střední školu! Takže se docela učím, ano já se fakt učím! Zní to asi dost neuvěřitelně, ale já se učím! Skoro z hodiny na hodinu, ale stojí to za to, cítím se tak dobře. Heh, doufám, že mi to aspoň vydrží.
Krom toho jsme dneska měli první trénink-no spíš to byla taková schůzka, co se chystá, jak bude a tak. Nakonec máme tréninky 2x týdně a to v úterý a ve středu. Jo vím, že je to docela blbé, že to je hned po sobě, ale jindy už nebylo volno. Ve skupině nás je kolem 15 lidí (holek).
Dneska jsem si pro vás připavila fotky z vyhlídky na městečko Lindos a hrad. Fotek není moc, prootože přece jen byla to pouze vyhlídka. A slibuju, že příští článek nebude už z fotkama! No teda bude z fotkama, akorát to budou fotky, co jsem si koupila v Řecku + nějaké random věci, které jsem si koupila ještě před dovolenou, a ještě vám ukážu nový kryt, který mi přišel když jsem byla na dovolené! Mne se moc líbí! Ale fotka bude až v příštím článku!

Tak to je ono. Není to krásné? :)

Houby nerostou? Rostou!

15. září 2014 v 18:54 | deny... |  Fotky
Hi people! Omg to je hrozný pozdrav! Ahoj lidi! Jak se máte? Řekla bych, že tak nějak všem ta škola docela začíná dávat zabrat. No u mě to tak rozhodně je. Ve škole máme teda krom pondělí pouze 6 hodin-což je fakt super, ale zrovna dneska jsme měli až do půl čtvrtý. Měli jsme jenom tělák, takže celkem pohoda ne, bylo to hrozný. Byli jsme venku v parku a běhali jsme dálku. Bylo to dlouhý (heh nečekaný), ale půlku jsem uběhla bez přestávky, možná, kdybych nepřešla do chůze, tak bych to celé uběhla bez přestávky. Čas jsem měla 5:45 - nevím přesně kolik to, ale bylo. A doběhla jsem páta! Jo! První měla 4 minuty něco :D! Ale tak řekla bych, že to není tak špatný.
Nebojte, o škole vám už nebudu psát!
O víkendu jsme byli na houbách, a překvapivě jsme našli! U nás totiž donedávna vůbec houby nerostly. Celkově jsme nasbírali asi jeden košík. Přídám fotky z lesa, jou jou, to jste neviděli jaké krásné muchomůrky tam byli! No koukněte na fotky. A ještě slibuju, že dalšé článek přidám opět z Řecka! Jo těšte se!

He fotky v protisvětle mi ještě moc nejdou...

Ostria beach

12. září 2014 v 18:53 | deny... |  Fotky
Ahojky, dneska tu mám pro vás článek z dovolené, který bude o jedné krásné pláži plus samozřejmě fotky!
Na Rhodosu jsme se domluvili s tetou, která tam byla také, ale v jiném hotelu, že si půjčíme auto. My jsme si na dovolené nikdy auto nepůjčovali, takže to pro nás byla taková premiera. A jelikož s náma byla ségra, která nás i vezla na letiště, tak půjčené auto měla řídit ona. (nikdo jiný neměl "náhodou" řidičák") Auto jsme si půjčili přes cestovní kancelář Čedok, se kterou jsme tam byli. Všechno bylo v pohodě, vybrali jsme auto Nisan Micra - myslím, že nás to stálo 45euro za den. Nastal osudný den, auto jsme si vyzvvedli v půl deváté ráno, vše proběhlo bez problému, nasnídali jsme se a pak už vzali věci a šli čekat na tetu, která přijela se strejdou a dcerou jiným autem. No tak jsme si řekli, že si ségra zkusí tim autem vyjet, a zkusí jak tam funguje ručka a prostě tak. Tak ségra nasedla do auto, a jelikož nám auto zaparkovali pod takovou kovovou konstrukci, která měla sloužit jako parkoviště a jednoltivá místa byla vytyčena dvěma kovovými sloupy, jak si myslíte, že to dopadlo? No samozřejmě, ségra blbě stočila kola a napálila to přímo do toho kovovýho sloupu -,-. Ségře ani nikomu jinému se nic nestalo (naštěstí), ale auto měla vysazenou tu stranu kapoty (promiňte ja prostě nevím jak se tomu řiká, doufám, že mě chápete :D) a také bylo pěkně odřené. No samozřejmě šok! Poté jsme museli vyřizovat několik věcí, prostě složité. A ještě jsme platili 30 euro jako spoluúčast-tuto částku nám delegátka měla vrátit ovšem nestalo se. Takže jsme za auto, se kterým jsme ani nestačili vyjet z místa 80 euro. Tak jsme to nakonec domluvili tak, že jsme si auto mohli pučit na jiný den, jakože už zaplacený, ale muselo být napsaný na jiného člověka. Nakonec to auto převzala teta, ale až druhý den, kdy jsme si pořádně projeli ostrov!
No nebudu to okecávat, ten den jsme na nové auto nárok neměli, tak nás teta postupně vezla na pláž před městečkem Lindos. Pláž se jmenovala Ostria beach, byly tam menší oblázky, ale chodit se po nich dalo.

Střípky z dovolené - Rhodos

11. září 2014 v 15:17 | deny... |  Zážitky
Ahojky, tak už mě tu máte zpátky! Jojo už vidím, jak brečíte nadšením. No nic, návštěvnost docela slabá, ale to se dalo čekat, když jsem nijak nekomentovala. No, ale zato vám děkuju za všechny komenátře u "loučícího" článku. Sice to byly takové kratonké komentáře, ale i tak mi to udělalo obrovskou radost! Jste prostě úžasní! Dneska jsem se s váma chtěla podělit o takové střípky z fotek z dovolené. Jak už většina ví, 29.8. jsem jela na dovolenou do Řecka na ostrov Rhodos. A 10.9. jsem se vrátila. Fotek je hrozně moc, celkově jsem nafotila na mojí zrcadlovku 1200 fotek. Nebojte všechny fotky sem dávat nebudu, vybrala jsem jich 100, které jsou takové ukázkové, kde nikdo z rodiny není! Dneska to budou takové nikam neřazaditelné fotky, další dny budou fotky z výletů a tak. No máte se na co těšit! Akorát nevím jak to teď bude s aktivitou, přijela jsem teprve včera, sice už mám všechny sešity koupené a většinu učiva dopsané, ale i tak se toho musím hodně učit, protože se zdá, že pořád jenom píšeme a nic jiného neděláme. :D No snad to o víkendu všechno dopíšu, a budu se stíhat učit, věnovat blogu i číst a mít čas na kamarády.