Květen 2014

Blogs

29. května 2014 v 19:15 | deny... |  Oblíbenci
Ahooj, rozhodla jsem se založit rubriku, která bude taková úschovna mojich oblíbených věcí. Můžou se tu objevt písničky, filmy, knížky, blogy atd... Zkrátka všechno, co mě zaujme.
Tuto rubriku už mám založenou docela dlouho. Ale nic jsem do ní nepřidala. No a dneska nastal ten okamžik, abych zveřejnila první článek z této rubriky. Budou to mé oblíbené blogy, na které ráda chodím, čtu je a komentuju je.

Zdroj:google obrázky

Turecko 2013

27. května 2014 v 18:22 | deny... |  Zážitky
Ahojky, už dlouho jsem do této rubriky nepřidala žádný zážitek, vzpomínku, či jak tomu mám říkat. Každopádně mám pro vás dneska přichystanou vzpomínku z Turecka z minulého roku. Doufám, že se článek bude líbit. Fotky, které jsou ke článku jsem fotila sama, ale ještě společným fotťákem, takže kvalita nic moc.

Turecko 2013
Jak už jsem vám v minulém článku pověděla v Turecku, jsem byla dva krát. Poprvé se mi tam jak stač, líbilo. Minulý rok jsme se s rodinou rozhodli navštívit opět Turecko.
Krásný Turecký západ slunce :3

Sluníčko svítí, já fotím kvítí

25. května 2014 v 18:49 | deny... |  Fotky
Ahojky miláčkové! Jak už vám nejspíš došlo, byla jsem o víkendu na chalupě. A jelikož máme nové kolo, které je smaozřejmě doma. Musela jsem ho já odvést na chalupu. Doufám, že to všichni pochopili. A pro ty, kdo ne, tak jsem na chalupu jela na kole! Nejela jsem poprvé, už několikrát jsem jela na chalupu na kole. je to asi 25km, s tátou vždy zajedeme na polní cestu, po které vyjedeme z města a pak už normálně po silnici projíždíme několika malinkýma vesničkama. No byl to docela záhul, ale dojela jsem v pořádku. Samozřejmě jak jsem byla nervozní z toho kola, tak jsem si doma zapomněla mobil. Tudíž jsem cvičila z paměti a vodu si zapisovala na papírek. A jelikož je to cvičení na ty "životy" tak když jsem necvičila dva dny. (pátek a sobota) Ztratila jsem dvě srdíčka. -,- Naštěstí jsem to dneska docvičila. Dala jsem si jedno jako za dnešek a pak 2 cykli navíc. :) Takže mám srdíčka zpět :3! Juhu. Krom toho jsem byla v sobotu s kamarádkou běhat, uběhli jsme jedno kolčeko, které je velké asi jako kilometre, takže dobré. A pak jsem skákala na trampolíně. (asi 3minuty, ale tak nevadí) S dodržováním pitného režimu mi to celkem jde, ale s tim omezováním sladkého moc ne. No nevím, ale snažím se to vyrovnávat ovocem a zeleninou. Zatím jsem teda shodila asi 40gramu :D, ale já to přece nedělám ani tak, abych zhubla, ale spíš se vypracovala. Což se mi u stehen daří dokonale. Ale břicho moc nejde. No a jelikož jsou svaly těžší než tuky, takže nakonec ještě budu vážit víc, ale zase budu mít vypracované tělo. Vrr.. Jelikož začalo pěkně svítit a pálit sluníčko, s kamarádkou a kamarádem jsme se opalovali. Docela jsem chytla barvu a nejsem bíla jak sejra. Nejvíc mám hnědý záda, které mi jdou sami od sebe. Břicho se mi neopálilo vůbec a nohy jsou aspoň trochu tmavší.
No, ale k článku. Jako vždy jsem pořídila pár fotek. No koukněte sami.


Zdravý životní styl. Aneb cvičím, hubnu, posiluji?

22. května 2014 v 17:29 | deny... |  Deník
Ahojky, v minulém článku jsem vám psala, jak jsem začala cvičit a žít zdravě. A tak jsem se rozhodla, že udělám samostatný článek.
Takže ještě jednou. Neuvěříte, ale já Denisa jsem začala cvičit. A celkově žít zdravě. Jak už jsem řikala minule. Stáhla jsem si aplikace na pravidelný pitný režim.


Spolu v ruce s foťákem

20. května 2014 v 17:40 | deny... |  Fotky
Ahojte miláčkové. To máme krásné počasí, u nás je hrozně moc teplo. Konečně jsem po zimě vytáhla kratasy a krátký tílka a trička. Teď už jen počkat na prázdniny a bude to fajn.
Ve škole se nic nedělá, aspoň tedy podle mě. Písemky píšeme pořád, skoro každý den, ale není to tak hrozné. Celkem mi to všechno vychází. Vypadá to, že zeměpis jsem si opravila. Hned první známku za durhé pololetí jsem dostala 2/3. Naštěstí teď tam mám tři 1, tak to mám už opravený. Navíc jsme dneska opět psali, tak snad to bude dobrý. Krom toho jsme psali i z matiky ze vzorců (vzorce obsahů a obvodů čtverce, obdélnika, lichoběžníka, kosočtverce, kosodélníka atd.) tak to je jednoduché a pak jsme psali z Ruštiny, což jsou pouze slovíčka, které jsem měla naučený.
Krom toho, že mi škola celkem jde, je novinka, že zítra jedem opět na soutěž. Je to prý nějaká školská, proto to je v týdnu. No aspoň se uleju z tý školy.

Nákupy!

18. května 2014 v 12:40 | deny... |  Deník
* Aktualizace*
Moc děkuji za krásnou návštěvnost, včera jsme překonali 1000! Moc vám všem děkuju.
Všem moc děkuju za krásné, milé komentáře, které mi pod články zanecháváte. :)


Ahojky, tak dneska to budou nákupy. Většina už asi víte, že jsem byla v Praze na taneční skupině roku. Kde jsem si samozřejmě i něco koupila. V Praze jsem si koupila dvoje legíny, řetízek se sovičkou a dva lip smackery. A jelikož mi myslím, že do komenátřů psala jedna slečna ať udělám článek s tím, co jsem si koupila, tak jsem se rozhodla, že ho udělám.
V sobotu jsem byla na soutěži. Nakonec jsme skončili 4. z deseti, což není tak špatné. Soutěž byla přes celý den, domů jsme se vrátili v osm večer. Dneska jsem také zůstala doma. Ségra vařila česnečku, tak jsem zvědavá jak se jí povedla. A teď vaří stehno. Odpoledne du s kamrádkou fotit, tak můžete očekávat další fotky.
Jak jsem vám řikala, že se mi ztratila peněženka, tak prej mám na ten dopravní podnik zavolat v pondělí, tak se modlím, aby se pěněženka našla. No, ale dál už to okecávat nebudu, jdeme na ty věci. :)

30 questions challenge | 1. Napiš o sobě 20 základních informací

16. května 2014 v 19:50 | deny... |  30 questions challenge
Ahojky, tak dneska už konečně přidávám 30 questions challange. Vím, že fakty o mně jsem psala asi už 3x tak doufám, že jsem se netrefila do těch stejných. Jinak dneska jsem byla nakupovat, a když jsem jela autobusem, tak jsem v autobuse nechala peněženku ROXY, která byla docela drahá. S penězma, kartičkou pojištěnce, na obědy, kreditkou a dalšíma nějakýma věcma. Volala jsem na dopravní podnik, abych se zeptala jestli tam někdo pěněženku nedal, tak mi řekli, že mám zavolat zítra. Tak mi držte palce ať se peněženka najde. :) Navíc zejtra ráno jedu na soutěž. V alších článcích můžete čekat, pár věcí, co jsem si koupila v Praze a taky opět fotky, prtože v neděli asi pojedeme na výlet.


Černobílá...

14. května 2014 v 19:37 | deny... |  Fotky
Ahojky, tak dneska tu pro vás mám pár nových fotek.Doufám, že se vám budou líbit. Trochu jsem je upravovala, tudíž jsou už pole nadpisu článku některé černobílé a celkově jsem tak experimentovala. Ale objeví se tu i barevné fotky. :)

Tuto uličku máme u nás ve městě pod názvem "Zlatá ulička".

Liebster Award Tag

13. května 2014 v 17:56 | deny... |  Deník
Ahojky, tak jsem byla nominovaná do tohoto tagu blogerkou Ev, které moc děkuju! V co nejbližší době očekávejte první část 30 questions challange. Napsala bych to už dneska, ale jelikož první bod je 20 základních faktů o mně tak to nechci mít tak rychle za sebou. Dále jsem včera byla s kamarádkama fotit, tak můžete očekávat nějaké fotky. No je toho hrozně moc, takže to jsem ani nevypíšu všechno. Doufám, že se vám tag bude líbit.
Zdroj?: Myslím, že jsem to našla někde na googlu.

Kyti mititi

11. května 2014 v 19:42 | deny... |  Fotky
Ahojte, tak jak se máte? :) Tak od středy jsme opět měli takové menší prázdniny. Já jsem ve středu odjela za kamrádkou do Prahy. Kde jsem si to moc užila. Ve čtvrtek jsem jela kamrádce fandit na Taneční skupinu roku. Bylo to úžasný, jsem hrozně ráda, že jsem se této akce mohla zúčastnit. Sice bych byla radši na pozici účinkujícího než pouze diváka, ale i tak to byl super zážitek. Ten kdo tancuje určitě ví. :) Kamarádka tancuje v Dance stations elements/Elements community/ umístly se na 5 místě. Což je skvělé místo, jsou jakoby 5 z celé české republiky. Na 4.místě se umístili V.I.P holky opět z Elements community. 3.místo si získaly myslím, že Funky dangers, ale to nevím jistě. Na druhém místě byli T-bass a na prvním Duckbeats. Vím, že vám toto asi nic neřekne, ale třeba někdo bude vědět. :D Na taneční skupině roku jsem byla i v pátek opět to bylo skvělé.